Survivor All Star’da ilk eleme adayı belli oldu! ‘Gerçek yüzlerini gördüm’

Aleyna Kalaycıoğlu, “Öyle gözler gördüm ki düelloda ben atamayım diye içlerinden dua eden. Ben buradan gideyim diye sevinen ve sayı aldığımda mutsuz olan. Nagihan ve Nefise ile yakın bir iki hafta geçirdim. Birlikte çok şey paylaştık. Nefise oyun bittiğinde beni tebrik etti ama Nagihan tebrik etmedi. Nagihan beni desteklemedi. Bence Nagihan benim elenmemi istedi. Sahte yüzler yavaş yavaş yüzlerini göstermeye başladı. Zaten kimseye hiçbir zaman %100 güvenmiyordum hayatta ama burası bunu bana bir kez daha hatırlattı.” dedi.

‘GERÇEK YÜZLERİNİ GÖRDÜM’

Yunus Eme ve Avatar Atakan’ın ona yenilmekten korktuğunu hissettiğini söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

8 hafta boyunca elenmeyen Sercan yoktur ama düelloda Aleyna’yla karşılaşmayan Sercan vardır. Hikayeyi güzel bir şekilde yazdığımı düşünüyorum. Dün yaşadığım duyguyu gerçekten anlatamam. Batuhan çok yardımcı oldu düelloda. 2 seçenek arasındaydım. Batuhan kendimin en iyi olduğu atışı seçmemi söyledi. Sercan’ın kötü olduğu değil. Oradaki katkısı çok büyük. Günün sonunda benimle düelloda iletişim kurabilen tek kişi Batuhan’dı. O konuda hakkını yiyemem. Düelloda Atakan ve Yunus Emre’nin bana yenilmekten korktuğunu fark ettim. Gözlerinden gördüm hepsinin. Beni o potaya sokuyorsan bana yenilmeden de korkmayacaksın. Çıkıp aslanlar gibi o cesareti gözünde göreceğim. İkisinde de o cesareti göremedim. Film şeridi gibi düello gözümün önünde geçiyor şu an. Kalmamı istemeyen suratlar, beni desteklemeyen suratlar. Bütün gerçek yüzleri gördüm ve bu saatten sonra kartlar Aleyna tarafından yeniden dağıtılır. Kimse benim yanıma gelip canım cicimi oynamasın bu saatten sonra. Herkesin gerçek yüzünü gördük. Şu anda ki net hedefim istatistikte birçok erkeğin, sahte gülüşler atan bir çok kadının üstüne çıkıp onları kendi elimle elemek. Atakan’a karşı hiç hırs yapamadım. Yunus Emre’yle eşleşemedim. Belki dün olmadı ama ilerki zamanda onları kendi ellerimle elemek için her şeyi yapacağım. Gözlerindeki korkuyu bir kere yakaladım. Gerçek ve yalanı ayırt ettiğim bir düelloydu.

KAPTANLIK YARIŞI

Survivor kaptanlık yarışında en iyi dereceyi Nefise Karatay yaptı. Nagihan Karadere bir ara ikinci olunca ikili ufak çaplı panik yaşadı. İki yarışmacının aynı takımda olmak istekleri herkes tarafından fark edildi. Seda, ikinciliği alınca yaptığı seçim ile Nagihan ve Nefise’yi ayırdı.

Yarışmacıların seçimleri şu şekilde:

Nefise’nin Kırmızı takımı: Ogeday, Damla Can, Batuhan, Aleyna, Yunus Emre

Seda’nın Mavi takımı: Nagihan, Atakan, Hilmi Cem, Merve, Özgür

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor’da dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Kırmızı takım, 12-8’lik skorla Mavi takımı yenerek dokunulmazlığı kazandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir